Mary Reid honor roll

Tanya Snow

Superintendent’s List: Emma L. Ash, Armarion D. Davis, Aaron M. Gilmer, Kaiden E. Jeffries, Juan C. Lima, Leslie N. Maximiliano, Addilyn P. McClure, Kenlie R. Mitchell, Jaime D. Reyes, Sophia C. Shaw, Troy D. Statum, Gabriel E. Wilson, Kalea Destyn Tyler Wren; Principal’s List: Jeremiah E. Evans, Amiyah Ta’kevia Jones

Kayla Cooper

Superintendent’s List: Everett W. Barkley, Wyatt T. Bell, Emma J. Cook, Shalby L. Hassell, Brayden J. Oswalt, Madison N. Rhynes, Jayden D. Wimberly; Principal’s List: De’ann J. Falkner

Cana Minor

Superintendent’s List: Billy Z. Clark, Shalayna S. Collins, Maliyah N. Craine, Cooper A. Edwards, Emma L. Gregory, Ethen J. Hawkins, Bennett M. Hogan, Martavion D. Johnson, Tylan Love, Amyah S. Neely, Karly E. Rhynes, Carlos Alexander Romero, Barrett G. Skelton, Cayla N. Stout, Dallas Isaiah Williams; Principal’s List: Zadie G. Parmenter, Jeremiah L. Tucker

Heather Joyner

Superintendent’s List: Abigail E. Skelton; Principal’s List: Todd C. Harper, Kaylee S. Howell

Hanna Minor

Superintendent’s List: Kourtney T. Hampton, Ayla R. Jordan, Brandon M. Rhynes, Ashtyn R. Sanders; Principal’s List; Faith G. Corbett, Joshaira S. Jeffries, Chayse C. Kirksey, Dairio D. Longstreet, Anna L. Pannell, Je’keria Manyia Richard, Aspyn R. Sexton

Jennifer Lemons

Superintendent’s List: Zoe E. Clark, Gabrielle S. Copeland, Mya L. Mickey, Brishanna J. Oliver; Harlynn L. Stephens; Principal’s List: Annahclaire P. Ash, Vada M. Cothern, Kirsten S. Jeffries

Shanna Campbell

Superintendent’s List: Alyssa P. Clifton; Principal’s List: Lily R. Adams, Jaliya K. Mayfield, Colton L. Melton

Lisa Looney

Superintendent’s List: Caitlyn H. Bridges; Principal’s List: Lilly M. Betts, Summar R. Gray, Jackson W. McQueen, Abagail H. Roy, Katelyn A. Statum, Meghan D. Turnage

Alexandria Randolph

Superintendent’s List: Brandi S. Richmond; Principal’s List: Ronnie C. Blevins, Michael A. Hampton, Valerie M. Harper, Kaylee S. Isom, Frank A. Pierro, Jeremi Lee Robinson, Bailey G. Underwood

Shelia Alstatt

Superintendent’s List: Brianna Clark; Principal’s List; Catherine L. Clarkson, Alwinzo D. Craine, Tiyauna G. Craine, Conner R. Floate, Alden B. Gilmer, Annisten V. Head, Hunter Alan Holbrook, Kayden U. Lucas, Dayton C. Marion, Lynleigh A. Tatum, Chase L. Thompson, Molli G. Wells, Nathan K. Whaley

Amy Poteet

Superintendent’s List: Dalyce P. Henderson, Katelyn J. Turnage; Principal’s List: Wyatt Barry Bell, Shirley Lynn Clark, Kyleigh A. Kee, Jose A. Ramirez, Zoey Gabrielle Spoon, Mallorie P. Stevens, Zachary Z. Stinson, Halie J. Stockton, Kaleigh G. Wilbanks

Andrea Taylor

Superintendent’s List: Tucker T. Elliott, Braley P. Martin; Principal’s List: Emma F. Barkhurst, Kilee B. Harris, Ja’riah F. Richard, Sunny K. Skelton.

Holly Springs South Reporter

P.O. Box 278
Holly Springs, MS 38635
PH: (662) 252-4261
FAX: (662) 252-3388
www.southreporter.com

Web Archive